Czech Inn Hotels – Hotely, ve kterých jste vítáni!

O nás


CZECH INN HOTELS je hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví v ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze, pobočka v Harrachově v Krkonoších.


V síti společnosti je aktuálně 23 hotelů (více jak 2.200 pokojů a 6.000 lůžek). Firma byla založena v roce 2003, kdy si pronajala své první 2 hotely. Většina hotelů je čtyřhvězdičkové kategorie, které jsou provozovány na základně dlouhodobých nájemních smluv. V roce 2013 společnost zainvestovala do nákupu svých prvních hotelů.


CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze. Poskytuje také manažerské služby pro majitele hotelů a poradenství v oblasti hotelového managementu (více informací v sekci Hotely – Restaurace).

Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č. 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy samostatným hotelovým vedením.

Od svého vzniku úzce spolupracuje s britskou investorsko-hotelovou společností Mornington Capital s centrálou v Londýně. CZECH INN HOTELS - Strategie 2022 »