Czech Inn Hotels – Hotely, ve kterých jste vítáni!

O nás


CZECH INN HOTELS je hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví v ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze, pobočka v Harrachově v Krkonoších.


V síti společnosti je aktuálně 23 hotelů (více jak 2.200 pokojů a 6.000 lůžek). Firma byla založena v roce 2003, kdy si pronajala své první 2 hotely. Většina hotelů je čtyřhvězdičkové kategorie, které jsou provozovány na základně dlouhodobých nájemních smluv. V roce 2013 společnost zainvestovala do nákupu svých prvních hotelů.


CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze. Poskytuje také manažerské služby pro majitele hotelů a poradenství v oblasti hotelového managementu (více informací v sekci Hotely – Restaurace).

Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č. 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy samostatným hotelovým vedením.

Od svého vzniku úzce spolupracuje s britskou investorsko-hotelovou společností Mornington Capital s centrálou v Londýně. 
JS příběh

Jaroslav Svoboda (JS), zakladatel CZECH INN HOTELS, jednatel


Pracuji ve službách 30 let. Od svých 18 let jsem prošel praxí několika hotelů a restaurací v Praze i v zahraničí (absolvent střední hotelové školy v Praze a odborného učiliště v Lomnici u Tišnova). Byl jsem několik let na řadových pozicích s cílem získat co nejvíce provozních zkušeností. Většinou šlo o práci číšníka, kuchaře, později recepčního supervisora. Vždy jsem byl velmi ambiciózní a měl zájem se učit novým věcem.
Po 5 letech mi bylo nabídnuto přijmout nižší manažerskou F&B pozici a pracovat v několika prvotřídních restauracích v Praze.
Ve 26 letech jsem přijal pozici obchodního asistenta a po roce a půl se propracoval na sales manažera ve firmě provozující konferenční a společenské centrum v centru Prahy.


Moje práce zaujala kolegy i zákazníky, kteří mne doporučili na pozici ředitele hotelu (70 pokojů) v mezinárodním řetězci. Byl jsem velmi pracovitý a svou aktivitou získal pro zaměstnavatele další hotely.


Ve 28 letech začínám podnikat a zakládám s britským partnerem vlastní firmu CZECH INN HOTELS. Pronajali jsme si jeden malý regionální hotel, ke kterému následně připojili další a další. Brzy se stala naše firma největším podnikatelem v daném regionu se svými 5 hotely a 3 restauracemi. V době začínající krize firma získala první hotel v Praze, což byl dlouhodobý cíl. Během následujících 3 let následovalo přijetí dalších 5 hotelů. V roce 2013 jsme koupili podíl jednoho z nejprestižnějších hotelů v Praze (Kempinski), který také řídíme. V roce 2014 CZECH INN investoval do nového pětihvězdičkového hotelu v centru Lisabonu. A v roce 2015 jsme zakoupili hotel Dorint Don Giovanni, jeden z největších hotelů v Praze.

O rok později CZECH INN ubytoval v Praze více jak 1.000.000 hostů a stal se největší pražskou hotelovou společností. Dnes je součástí řetězce 26 hotelů (2.600 pokojů, 6.000 lůžek) a několik restaurací.
Práce mne stále velmi baví a jsem štastný, že máme skvělý, mladý a perspektivní tým. Chceme být trvale rostoucí společností s angažovanými spolupracovníky, kteří mají zájem se dále rozvíjet a zlepšovat.

 

Velmi rád odpovím na Vaše další dotazy, náměty nebo připomínky na js@czechinn.cz.CZECH INN HOTELS - časová osa »

CZECH INN HOTELS - Síň slávy »